Tervisediktatuur

25

Täielik tervishoiuriik

Bill Gates, viirus, tema kohalikud käsutäitjad ja uus maailmakord

Koroonakriis tähistab ajaloolise ajastupöörde algust, mida ülemaailmne võimueliit kasutab selleks, et väidetava pandeemia varjus uus maailmakord sisse seada. Microsoft`i asutaja Bill Gates on üks selle ülirikaste võimueliidi juhtfiguuridest, mis püüab saavutada totalitaarset tervishoiuriiki, kus elavad sünkroniseeritud ühetaolised inimesed. Raamatus käsitletakse ilustamata äärmiselt tundlikku küsimust, kas koroonaviirus on vaid vahend, et demokraatiast lõplikult lahti saada ja kontroll väheste kätte anda. Juba koroonameetmete kasutusele võtmisel aktsepteerisid kodanikud peamiste vabaduste piiramist peaaegu ilma igasuguse vastupanuta.

Pildi autor: Triin Oppi/valitsuse kommunikatsioonibüroo.

Pilt, mis on praegu asjakohasem kui kunagi varem, Ratas kohtus Bill Gatesiga Brüsselis 18. oktoobril 2018, Bill ja Melinda Gatesi sihtasutus oli 2018. aastal ka sellepärast Euroopas, et oma vaktsineerimisplaanidele reklaamtuuri teha ja et otsuste tegijatele ja Euroopa vaktsineerimismeetmete tegevuskavale vastavat mõju avaldada.

Eessõnast leiate ulatuslikult aktuaalseid fakte ja informatsiooni koroonakriisi kohta Eestis.

Kohalikke poliitikuid, eksperte ja tervishoiutöötajaid kasutatakse nende mahhinatsioonide vahendajatena. Ja nii haigete kui ka registreeritud surmade arv Eestis seoses COVID-19-ga ei tee vajalikuks ega õigusta ühegi meetme kasutusele võtmist.

Miks tahab Bill Gates vaktsineerida 7 miljardit inimest?

Raamat toob need häirivad asjaolud päevavalgele. Samuti saate teada ülimalt ohtlikust ideoloogiast, mis peitub Bill Gates`i tegevuse taga ja mis on saamas üheks suurimaks ohuks vabale maailmale. Raamat valgustab ka Gates`i sihtasutuse pahaendelist tegevust ja uurib raha varjatud liikumist. Oktoobris 2019 (!) osales Bill Gates koroonapandeemia simuleeritud treeningul – niinimetatud Event 201-l. Bill Gates töötab praegu intensiivselt digitaalsete koodide kallal, mida saab vaktsineerimise teel paigaldada ning mille abil saab kontrollida ja manipuleerida miljoneid inimesi. Miks sellega juba Indias ja Bangladeshis katseid tehakse? Miks Nigeerias juba droone välja saadetakse, et jälile saada neile, kes pole vaktsineeritud?
Gates`i sihtasutus rahastab selliseid organisatsioone nagu WHO, Johns Hopkinsi Ülikool, Robert Kochi Instituut ja Charité Berliinis (COVID-19-PCR testi kaasarendaja), aga ka kõige olulisemat peavoolumeediat ja seega ka tähtsamaid koroonahüsteeria tekitajaid ning neid faktide kontrollijad, kes alternatiivseid arvamusi kaljukindlalt tsenseerivad.

Autor

Dr. C.E.Nyder

Kirjastus

Reval Buch

Info

ISBN 978-9949-7390-9-7
272 lk
Saadaval kauplustes ja Reval-Buch E-poes