Mask maha

Mask maha

Kirjeldus

Uus raamat meile tuttavatelt “Koroona valehäire” autoritelt Dr. Bhakdi ja Dr. Reiss.

Koroonaviirus valitseb meie elu üle – ulatuslikud piirangud on tänane argipäev.

Vastutajad ja meedia vürtsitavad arve ja statistikat tahtlikult erialaterminitega, nagu PCR-test, esinemissagedus, epidemioloogia, asümptomaatiline, levimus, suremus, letaalsus jpt.

Erinevad nägemused, teooriad, poliitiliselt juhitud info tekitavad diskussioone ja segadust.

See informatiivne ja teadusliku tõendusmaterjaliga raamat on silmiavav. Kujundage oma arvamus – põhjalikule baasinfole toetudes!

Eestikeelsele väljaandele kirjutatud mahuka eessõnaga.

Vaata ka raamatut tutvustavat klippi siit:
https://www.youtube.com/watch?v=mJGVlyT8NLs

Autor

Dr. Prof. Dr. med. Sucharit Bhakdi ja Prof. Dr. rer. nat. Karina Reiss

Kirjastus

Reval Buch

INFO

 

ISBN 978-9916-97227-0-5

Ilmub novembris 2021

vaata veel

Tervisediktatuur

Tervisediktatuur

Kirjeldus

Täielik tervishoiuriik

Bill Gates, viirus, tema kohalikud käsutäitjad ja uus maailmakord

Koroonakriis tähistab ajaloolise ajastupöörde algust, mida ülemaailmne võimueliit kasutab selleks, et väidetava pandeemia varjus uus maailmakord sisse seada. Microsoft`i asutaja Bill Gates on üks selle ülirikaste võimueliidi juhtfiguuridest, mis püüab saavutada totalitaarset tervishoiuriiki, kus elavad sünkroniseeritud ühetaolised inimesed. Raamatus käsitletakse ilustamata äärmiselt tundlikku küsimust, kas koroonaviirus on vaid vahend, et demokraatiast lõplikult lahti saada ja kontroll väheste kätte anda. Juba koroonameetmete kasutusele võtmisel aktsepteerisid kodanikud peamiste vabaduste piiramist peaaegu ilma igasuguse vastupanuta.

Pildi autor: Triin Oppi/valitsuse kommunikatsioonibüroo.
Pilt, mis on praegu asjakohasem kui kunagi varem, Ratas kohtus Bill Gatesiga Brüsselis 18. oktoobril 2018, Bill ja Melinda Gatesi sihtasutus oli 2018. aastal ka sellepärast Euroopas, et oma vaktsineerimisplaanidele reklaamtuuri teha ja et otsuste tegijatele ja Euroopa vaktsineerimismeetmete tegevuskavale vastavat mõju avaldada.

Eessõnast leiate ulatuslikult aktuaalseid fakte ja informatsiooni koroonakriisi kohta Eestis.

Kohalikke poliitikuid, eksperte ja tervishoiutöötajaid kasutatakse nende mahhinatsioonide vahendajatena. Ja nii haigete kui ka registreeritud surmade arv Eestis seoses COVID-19-ga ei tee vajalikuks ega õigusta ühegi meetme kasutusele võtmist.

Miks tahab Bill Gates vaktsineerida 7 miljardit inimest?

Raamat toob need häirivad asjaolud päevavalgele. Samuti saate teada ülimalt ohtlikust ideoloogiast, mis peitub Bill Gates`i tegevuse taga ja mis on saamas üheks suurimaks ohuks vabale maailmale. Raamat valgustab ka Gates`i sihtasutuse pahaendelist tegevust ja uurib raha varjatud liikumist. Oktoobris 2019 (!) osales Bill Gates koroonapandeemia simuleeritud treeningul – niinimetatud Event 201-l. Bill Gates töötab praegu intensiivselt digitaalsete koodide kallal, mida saab vaktsineerimise teel paigaldada ning mille abil saab kontrollida ja manipuleerida miljoneid inimesi. Miks sellega juba Indias ja Bangladeshis katseid tehakse? Miks Nigeerias juba droone välja saadetakse, et jälile saada neile, kes pole vaktsineeritud?
Gates`i sihtasutus rahastab selliseid organisatsioone nagu WHO, Johns Hopkinsi Ülikool, Robert Kochi Instituut
ja Charité Berliinis (COVID-19-PCR testi kaasarendaja), aga ka kõige olulisemat peavoolumeediat ja seega ka tähtsamaid koroonahüsteeria tekitajaid ning neid faktide kontrollijad, kes alternatiivseid arvamusi kaljukindlalt tsenseerivad.

Raamatu eesmärk on teadlikkust tõsta ja meid ärkvele raputada. See, mis päevavalgele tuleb, on äärmiselt tundlik teema. Kõik on hästi dokumenteeritud. Kasutatud kirjanduse loetelu abil, kus on ainult usaldusväärsed allikad, saab uuringuid igaüks kontrollida.

Autor

Dr. C.E.Nyder

Kirjastus

Reval Buch

INFO

 

ISBN 978-9949-7390-9-7
272  lk
Ilmub märtsis 2021

vaata veel

Koroona valehäire

Koroona valehäire

Kirjeldus

Koroona – tapjaviirus või gripp? Pole teemat, mis meid hetkel mõjutaks ja hirmutaks rohkem kui koroona. Meid ümbritsevad vastakad arvamused, valeuudised ja poliitiliselt juhitud segadusse ajav informatsioon. Kus on tõde? Mis on fakt? Mis on tõlgendamise küsimus? See raamat annab asjakohaseid selgitusi. See pakub teaduslikult tõestatud teavet ja tõendatud fakte. Kujundage asjakohase taustainfo põhjal omaenda isiklik arvamus. Lisaks Eesti andmetel põhinev eessõna.

Autor

Prof. Dr. rer. nat. Karina Reiss ja Prof. Dr. med. Sucharit Bhakdi

Kirjastus

Reval Buch

Info

September 2020

vaata veel

Ostetud Ajakirjanikud

Ostetud Ajakirjanikud

Kirjeldus

Kas tunnete, et meedia valetab ja  manipuleerib teiega? Siis tunnete end nagu enamus sakslasi. Siiani on see olnud «vandenõuteooria», et peavoolumeedia ja ametnikud kasutavad inimestega manipuleerimiseks propagandatehnikaid. Siseringi tööga kursis olev aktivist paljastab, mis tegelikult kulisside taga toimub.

Autor

Dr. Udo Ulfkotte

Kirjastus

Reval Buch

INFO

 
ISBN 978-9949-73-900-4
 256 lk
Kauplustes saadaval

vaata veel

George Soros

George Soros: multimiljardär, tema globaalsed võrgustikud ja meile teadaoleva maailma lõpp

Kirjeldus

Legendaarse panustamisega Suurbritannia naela vastu sai George Soros 1992. aastal ootamatult maailmakuulsaks. See hiiglaslik spekulatsiooniettevõte tõi riskifondi haldurile umbes miljardi dollarise kasumi. Turud pole tema jaoks piisavad. Sorose sõna võib maailma kulgu muuta. Kuid ta tegutseb sageli ainult kulisside taga. Töövahendina kasutab ta oma avatud ühiskonna sihtasutuste ülemaailmset võrgustikku. Ta järgib järjekindlalt oma suurt plaani, et jääda sama nähtamatuks kui kameeleon. Kuigi ta ise jutlustab avatud ühiskonda,  ei häiri Sorost, et teda peetakse “tuhande näoga meheks”, kes ei näita oma kaarte.

Andreas von Rétyi jälgib hiiglasliku Sorose-võrgustiku tegevust ja toob avalikkuse ette vapustavainformatsiooni, mida etableerunud meedias vaevalt mainitakse.

• Kes on George Soros tegelikult?
• Milline on Sorose roll poliitilistes pööretes, kui suur on tema mõju
maailma tuleviku kujundamisel?
• Miks peatas president Putin 2015. aastal Sorose sihtasutuste tegevuse Venemaal?
• Kas on võimalik tõestada, et „kaheksajalg Soros” kutsus esile Araabia kevade?
• Mis tegelikult toimus Ukrainas ja mis roll on selles Sorosel?
• Kas maailm on Sorosele vaid mänguväljak, hiiglaslik spekulatsiooniäri?
• Kui inimsõbralik on see filantroop tegelikult?
• Kas Sorose käsi on mängus ka Süürias?
• Kas Soros vallandas põgenikekriisi?
• Miks toetab Soros miljonitesse küündivate summadega migratsiooni, selle asemel et võidelda selle põhjustega?
• Kas ta jätkab ebaseadusliku rände õhutamist, et asüülitööstusearvelt suuri summasid teenida?
• Kas Euroopa rahvusriigid tuleks hävitada ja üles ehitada uus maailmakord mistahes hinnaga?

Autor

Andreas Rétyi

Kirjastus

Reval Buch

INFO

ISBN: 978-9949-7390-1-1
223 lk
Ilmus aprill 2020

Kauplustes saadaval

Vaata veel

Massiimmigratsioon ja seksuaalkuriteod

Massiimmigratsioon ja seksuaalkuriteod

Kirjeldus

Autor ütleb: Tahtsin luua iseenda jaoks neutraalse ülevaate tegelikust olukorrast saksakeelses ruumis selle kohta, mis puudutab asüülitaotlejate seksuaalkuritegusid. Ning seepärast kogusin kokku need juhtumid aastast 2016, mis on avalikult kättesaadavad. Seejuures jäi mulle subjektiivselt üha tugevnev mulje, et vägistamised ja – ka laste – seksuaalne kuritarvitamine on pagulaste seas eriti populaarsed.

Et pilt oleks täielikum ja et mitte näha asju liiga kitsast vaatepunktist, olen kasutanud ka teiste Euroopa riikide juhtumeid ja uuringuid. Olen otsustanud selle töö tulemused avalikustada, sest ma ei tea, kas ja millal ka see ära keelatakse ja karistusväärseks kuulutatakse. Juhin tähelepanu sellele, et olen 1980ndatel aastatel Freiburgis šveitsi õigusteadlase professor Rüdiger Herreni juures tudeerinud kriminoloogiat. Seega olen selle erialaga hästi tuttav.

Autor

Dr. Udo Ulfkotte

Kirjastus

Reval Buch

INFO

 

Ilmumise aeg: aprill 2020
189 lehekülge
ISBN: 978-9949-7390-2-8
Saadaval raamatukauplustes

vaata veel

Vabaenergia kogu inimkonnale

Vabaenergia kogu inimkonnale

Kirjeldus

Juba enam kui sajand – võib-olla ka juba oluliselt kauem – arendavad,
leiutavad ja ehitavad meie tsivilisatsiooni esimõtlejad niinimetatud vabaenergia kasutamiseks alternatiivseid masinaid. Neid masinaid nimetatakse
ka „vaakumenergia muunduriteks“. Kõik need masinad kasutavad täiuslikult
keskkonnasõbralikke, absoluutselt tervislikke ning igal ajal kõikjal maailmas
inimestele tasuta ja piiramatus koguses kättesaadavaid energiavorme. Aga
kuna maailm ei ole elanud kuldses ajastus, ei ole enamus inimkonnast saanud veel võimalust neid masinaid näha ja kasutada.
Kuid meie maailm ei arene jätkuvalt lineaarselt ja ajaloosündmused ei
leia kõikjal aset ühesuguse kiirusega. Pigem toimuvad tõesti olulised suured
muutused ja arengud ikka kvanthüpetena. Tundub, et just praegu, 2020. aastal, on meie silmade all toimumas eriti võimas kvanthüpe, mille kohta
mõned kaasaegsed arvavad, et see on piibelliku ulatusega. Meil on erakordne
au olla nende muutuste tunnistajateks. Sellised sündmused ei saa osaks mitte
kõikidele põlvkondadele.
Palju juhtub praegusel erakordselt rahutul ajal. Palju saab vabaks. Tundub, et ka energia teiste hulgas. Ka energia lastakse vabaks. Tühi lava, eesriie
tõuseb, näitemäng algab. Esimese vaatuse esimeses stseenis on laval arvukad aktivistid ja leiutajad maailma eri paikadest, kes lõpuks ometi saavad
tänu suurele murrangule võimaluse arendada võimsaid vaakumenergia
mootoreid. Me jälgime geeniuste ja teadlaste sagimist ning saame teada
suurel hulgal nimesid. Toon neist välja vaid mõned: Johann Bessler, John
Bedini, Henry Moray, Bruce de Palma, Viktor Schauberger, Hans Coler ja
palju teised, kuni teisi peajagu ületava Nikola Teslani – kellest keegi EI suutnud jõuda nende mootorite turule toomiseni. Ka mina – käesoleva raamatu
autor – kuulun nende ridadesse, kes teavad, kuidas kasutada vabaenergiat

Autor

Professor doctor rerum naturalium Claus W. Turtur

Kirjastus

Reval Buch

INFO

 

ISBN 978-9949-7390-6-6
144  lk
Kauplustes saadaval

vaata veel

Salajane migratsiooniplaan

Salajane migratsiooniplaan

Kirjeldus

Raamat paljastab massiimmigratsiooni mahitajaid ja nende tegelikke motiive.

Friederike Beck käsitleb põhjalikult ülirikaste rahvusvaheliste fondide ja valitsusväliste organisatsioonide võrgustikke, mis Euroopa Liidu ja ÜRO kaasabil õhutavad Euroopasse suunduvat massiimmigratsiooni. Humaansuse sildi all viivad nad ellu ülimalt omakasupüüdlikke eesmärke.
Raamat selgitab, kes on Euroopasse suunduva migratsiooni toetajad ja miks nad seda teevad. Miks ei kõrvaldata migratsiooni tegelikke põhjusi, kuidas sisserände õhutamine toimub ja palju muud.

Autor

Friederike Beck

Kirjastus

Milestone Media

INFO

ISBN 978-9949-01-019-6
295 lk
Kauplustes saadaval

Vaata veel

Atentaat Merkelile – atentaat Saksamaa kantslerile

Atentaat Merkelile, atentaat Saksamaa kantslerile

Kirjeldus

Homme ma tapan kantsleri. Kavandamine, treenimine ja ettevalmistused on viimaks lõppenud. 18 tunni pärast lasen ma maailma võimsamale naisele poolautomaatrelvast Dragunov SVD kuuli pähe. Seejärel panen püssi jumala rahus ära ning annan end politseile üles. Paljud neavad mind minu teo pärast ja kiruvad. Aga veelgi rohkem inimesi juubeldab ja peab mind kangelaseks. Kangelaseks, kes neid  “Merkeli needusest“ lõplikult vabastas.

Autor

Michael Grandt, Alexander Strauꞵ

Kirjastus

Reval Buch

Info

ISBN 978-9949-01-206-0

143 lk

Kauplustes saadaval

vaata veel